Start cooking
Στο μπλέντερ πολτοποιούμε τα παντζάρια και την μπανάνα με το γάλα για 1-2 λεπτά. Προσθέτουμε το τζίντερ, τα παγωμένα κόκκινα φρούτα, την κανέλα και το χυμό του μοσχολέμονου, χτυπάμε καλά να ομογενοποιηθούν τα υλικά. Ανακατεύουμε το γιαούρτι με τον ψιλοκομμένο δυόσμο και το μέλι. Ετοιμάζουμε σε 4 ποτήρια με πάγο μοιράζουμε το γιαούρτι στα ποτήρια, γεμίζουμε με το smoothie και σερβίρουμε.