Here is Product Details Sticky Short Info
ADORO | Τυρί Adoro με Cheddar Φέτες 200g
200 gr
13,15 €/ Kg
200 gr
13,15 €/ Kg
€2,63
Το Adoro με Cheddar σε φέτες είναι η ιδανική επιλογή για να απολαύσετε burgers, τοστ και sandwich καθώς λιώνει ομοιόμορφα χαρίζοντας πλούσια γεύση και άρωμα cheddar χωρίς να έχει συντηρητικά, τεχνητές χρωστικές και αρωματικές ουσίες. Το ατομικό σακουλάκι σε κάθε φέτα διευκολύνει ακόμα περισσότερο στην κατανάλωση χωρίς να κολλάνε οι φέτες μεταξύ τους διατηρώντας έτσι την απόλυτη φρεσκάδα και ασφάλεια.
Find in this page:
Product Information
Nutrition
Per | Ανά 100g |
Energy kj | 977kJ |
Energy kcal | 235kcal |
Total Fats | 16g |
from which saturated fats | 11g |
Carbohydrates | 6g |
Sugars | 6g |
Protein | 16g |
Dietary Fiber | |
Salt | 3.6g |
Nutrition
Per | Ανά 100g |
Energy kj | 977kJ |
Energy kcal | 235kcal |
Total Fats | 16g |
from which saturated fats | 11g |
Carbohydrates | 6g |
Sugars | 6g |
Protein | 16g |
Dietary Fiber | |
Salt | 3.6g |
Ingredients
Τηγμένο τυρί με Cheddar σε φέτες. Προϊόν Γερμανίας. Τυριά 50% (εκ των οποίων 12% cheddar), ανασυσταθέν αποβουτυρωμένο γάλα, αποβουτυρωμένο γάλα σε σκόνη, βούτυρο, γαλακτωματοποιητές (πολυφωσφορικά άλατα, φωσφορικά άλατα νατρίου), αλάτι, ρυθμιστής οξύτητας (κιτρικό οξύ), χρωστική (εκχύλισμα πάπρικας). Προέλευση πρωταρχικού συστατικού (αν διαφορετική από προέλευση προϊόντος): Προέλευση γάλακτος: EE και εκτός ΕΕ.
Ingredients
Τηγμένο τυρί με Cheddar σε φέτες. Προϊόν Γερμανίας. Τυριά 50% (εκ των οποίων 12% cheddar), ανασυσταθέν αποβουτυρωμένο γάλα, αποβουτυρωμένο γάλα σε σκόνη, βούτυρο, γαλακτωματοποιητές (πολυφωσφορικά άλατα, φωσφορικά άλατα νατρίου), αλάτι, ρυθμιστής οξύτητας (κιτρικό οξύ), χρωστική (εκχύλισμα πάπρικας). Προέλευση πρωταρχικού συστατικού (αν διαφορετική από προέλευση προϊόντος): Προέλευση γάλακτος: EE και εκτός ΕΕ.
Allergens
Contains: Milk
Does not contain: Gluten
Allergens
Contains: Milk
Does not contain: Gluten
Συνθήκες διατήρησης η χρήσης
Συνθήκες αποθήκευσης: Φυλάσσεται σε καθαρό χώρο, στους 2 - 6 °C. Κατανάλωση μετά το άνοιγμα: Μετά το άνοιγμα της εξωτερικής συσκευασίας, η κάθε φέτα είναι ξεχωριστά συσκευασμένη σε πλαστική μεμβράνη που κλείνει αεροστεγώς. Όταν ανοιχθεί η μία φέτα, πρέπει να καταναλωθεί αμέσως, αλλιώς σύντομα θα ξεραθεί. Οι υπόλοιπες φέτες μπορούν να καταναλωθούν μέχρι το τέλος της διάρκειας ζωής. Χρήστες / ομάδες καταναλωτών: Μπορεί να καταναλωθεί από όλα τα άτομα και των δύο φύλων όλων των ηλικιών, εκτός από άτομα με αλλεργία/δυσανεξία στα συστατικά του. Τρόπος χρήσης: Προορίζεται να καταναλωθεί από το ευρύ κοινό ως έχει ή μετά από θερμική επεξεργασία, π.χ. σε τοστ. Η κάθε φέτα είναι ξεχωριστά τυλιγμένη σε πλαστική μεμβράνη που κλείνει αεροστεγώς και στη συνέχεια τοποθετείται σε άλλη εξωτερική πλαστική συσκευασία με άλλες 9 φέτες.
Συνθήκες διατήρησης η χρήσης
Συνθήκες αποθήκευσης: Φυλάσσεται σε καθαρό χώρο, στους 2 - 6 °C. Κατανάλωση μετά το άνοιγμα: Μετά το άνοιγμα της εξωτερικής συσκευασίας, η κάθε φέτα είναι ξεχωριστά συσκευασμένη σε πλαστική μεμβράνη που κλείνει αεροστεγώς. Όταν ανοιχθεί η μία φέτα, πρέπει να καταναλωθεί αμέσως, αλλιώς σύντομα θα ξεραθεί. Οι υπόλοιπες φέτες μπορούν να καταναλωθούν μέχρι το τέλος της διάρκειας ζωής. Χρήστες / ομάδες καταναλωτών: Μπορεί να καταναλωθεί από όλα τα άτομα και των δύο φύλων όλων των ηλικιών, εκτός από άτομα με αλλεργία/δυσανεξία στα συστατικά του. Τρόπος χρήσης: Προορίζεται να καταναλωθεί από το ευρύ κοινό ως έχει ή μετά από θερμική επεξεργασία, π.χ. σε τοστ. Η κάθε φέτα είναι ξεχωριστά τυλιγμένη σε πλαστική μεμβράνη που κλείνει αεροστεγώς και στη συνέχεια τοποθετείται σε άλλη εξωτερική πλαστική συσκευασία με άλλες 9 φέτες.
Πληροφορίες προμηθευτή
Παράγεται και συσκευάζεται για την ΟΠΤΙΜΑ Α.Ε., Σώρου 1, 144 51, Μεταμόρφωση.
Πληροφορίες προμηθευτή
Παράγεται και συσκευάζεται για την ΟΠΤΙΜΑ Α.Ε., Σώρου 1, 144 51, Μεταμόρφωση.
Μερίδες ανά συσκευασία
10 φέτες
Μερίδες ανά συσκευασία
10 φέτες